ثبت نام
اخبار
تخفیف 50 درصدی دوره های عادی و 70 درصدی دوره های ویژه
برخی از کاربران همواره به ما شکایت می کردند که قیمت دوره های آموزشی بالاست و یا عده دیگری که قبلا بسته آموزشی را خریداری کرده بودند با اضافه شدن دوره های جدید به آن بسته، گلایه می کردند که چرا ما باید مبلغ کل بسته را پرداخت کنیم. به همین خاطر ما یک تخفیف شگفت انگیز برای دو روز در نظر گرفتیم که بسیاری از این دوستان می توانند دوره های مورد نظرشان را با قیمتی بسیار پایین تهیه کنند.
مدرسه مستندسازی «آریا» برگزار می کند؛
سمینار «صدا در سینمای مستند»
آموزشگاه فیلمسازی مستند «آریا» سمینار دو روزه‌ای در هشتم و نهم مهرماه با عنوان «صدا در سینمای مستند» با همکاری سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران برگزار خواهد کرد.
آغاز عرضه HP Sprout به بازار
کمپانی HP نسل جدید کامپیوترهای رومیزی خود را که از امکانات فوق العاده ای همچون اسکن 3D بهره می برد را با نام Sprout به بازار عرضه کرد.
دوربین جدید+فیلم معرفی
سونی دوربین FS7 را معرفی کرد
شرکت سونی دوربین PXW-FS7 که دوربینی 4K است را معرفی کرد. این دوربین از سنسور Super 35 شرکت سونی استفاده می کند و می تواند تصاویری با کیفیت 4K، FullHD و HD بگیرد.
دوربین جدید + فیلم معرفی
URSA اولین دوربین جهان با امکان تغییر سنسور
URSA نام دوربین جدید شرکت BlackMagic است که اولین دوربین جهان است که امکان ارتقاء سخت افزار دارد و می توان سنسور و مانت لنزهای آن را تغییر داد. این دوربین 4K در حال حاضر با دو مانت EF و PL و با سنسور سوپر 35 معرفی شده و قرار است نمونه حرفه ای تر آن با سنسور حرفه ای و مانت B4 بزودی معرفی شود.
اولین دوربین بدون آئینه Sony با قابلیت فیلمبرداری 4K
شرکت سونی دوربین a7s را به عنوان اولین دوربین بدون آئینه Mirrorless جهان که قابلیت فیلمبرداری 4K را دارد معرفی کرد.
بزرگترین مسابقه عکاسی جهان با جایزه 120 هزار دلاری
امارت دبی امسال نیز برای چهارمین سال مسابقه بین المللی عکاسی «حمدان بن راشد آل مکتوم» را برگزار می کند و عکاسان سراسر جهان تا پایان سال 2014 فرصت دارند تا عکس های خود را برای این مسابقه ارسال کنند.