دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی کار با بازیگر یکی از دوره های مجموعه ساخت فیلم کوتاه است که توسط چاد پرکینز تدریس می شود. در طول این دوره یک فیلم کوتاه ساخته می شود و کارگردان به شکل عملی به شما نشان می دهد که از نقطه نظر او بهترین شیوه بازی گرفتن از بازیگران چیست. تلفیق دانش تئوریک و بکار گیری آن به صورت عملی یکی از ویژگی های این دوره آموزشی کاربردی است.
دوره آموزشی
پل کاسترو استاد فیلمنامه نویسی مدرسه فیلمسازی دانشگاه UCLA در طول این دوره منحصر بفرد مهمترین عناصر فیلمنامه ای که قابلیت سرمایه گذاری دارد را به شما آموزش می دهد. فیلمنامه ای که می تواند یک تهیه را قانع کند که میلیون ها دلار بر روی آن سرمایه گذاری کند.
دوره آموزشی
ران هاوارد یکی از مشهورترین فیلمسازان هالیوود است که با فیلم های شاخصی چون آپولو ۱۳، ذهن زیبا، مرد سیندرلایی، رمز داوینچی و... شناخته می شود. او در طول یک دوره هفت ساعته تکنیک های کارش را به شما آموزش می دهد. تفاوت دوره او با دیگر مستر کلاس های منتشر شده در این است که ران هاوارد در طول این دوره بعد از آموزش های تئوریک، چند سکانس از فیلم هایش را با حضور بازیگران برای شما کارگردانی می کند تا به شکل عملی با ترفندها و تکنیک های کار او آشنا شوید.
دوره آموزشی
این روزها فیلمبرداری به شیوه تایم لپس برای فیلم های مستند و حتی فیلم های داستانی بسیار رایج است و برخی از دوربین های جدید و حتی گوشی های موبایل هم امکاناتی برای این شیوه فیلمبرداری در نظر گرفته اند. اما این شیوه فیلمبرداری در شب مشکلات خاص خودش را دارد که آن را مشکل می کند. در طول این دوره ریچار هرینگتون به شما آموزش می دهد که چگونه تغییرات نور در شب را مدیریت کرده و چگونه در مرحله پست پروداکشن مشکلات تصاویرتان را رفع کنید.
دوره آموزشی
نرم افزارهای تدوین در نسخه های جدید این امکان را برای کاربران فراهم کرده اند که بسیاری از مشکلات تصاویر ضبط شده شان را در مرحله پست پروداکشن اصلاح کنند. این مشکلات می تواند شامل مشکلات نوردهی، تکان های دوربین، شفاف نبودن تصاویر و یا کیفیت پایین و نویزدار بودن تصاویر آرشیوی باشد. در طول این دوره آموزشی شما یاد می گیرید که با استفاده از پریمیر و افتر افکت این مشکلات را رفع کنید.
دوره آموزشی
پیش از این دو قسمت از مجموعه آموزشی ساخت فیلم مستند منتشر شده بود. دوره اول در مورد پیش تولید فیلم مستند بود و دوره دوم کارگردانی مستند را به شما آموزش می داد. در این دوره که آخرین قسمت این مجموعه است اشلی کندی تدوین فیلم مستند و کارهایی که در پست پروداکشن باید انجام دهید را به شما یاد می دهد.
دوره آموزشی
Jem Schofield بیش از بیست سال است که تجربه تولید فیلم کوتاه و مستند دارد. جدا از این او مالک سایتی بنام theC47 است که در زمینه آموزش رشته های مختلف سینمایی فعالیت می کند. جیم در طول این دوره کاربردی یک فیلم کوتاه تبلیغاتی تولید می کند و در این مسیر شما با روش های نورپردازی سینمایی به شکل عملی آشنا می شوید.
دوره آموزشی
یکی از دشوارترین بخش های کارگردانی روش صحیح کار با بازیگران است. هر چند هر کارگردانی با آزمون و خطا در نهایت روش خاص خودش را برای تعامل با بازیگران پیدا می کند اما یک اصول کلی ای برای آغاز کار وجود دارد که هر کارگردان تازه کاری باید آنها را بداند. کلی اسلاگل بازیگر و کارگردان آمریکایی در طول این دوره آموزشی شما را با این تکنیک های کاربردی آشنا می کند.
دوره آموزشی
دیوید ممت کارش را با نگارش نمایشنامه آغاز کرد اما بعدها به فیلمنامه نویسی و کارگردانی روی آورد. او تا کنون 22 نمایشنامه، شش مجموعه مقاله، دو رمان و 14 فیلمنامه نوشته که پنج تای این فیلمنامه ها را خودش کارگردانی کرده است. در طول این دوره او - با توجه به تجربه های گسترده ای که در حوزه های مختلف نگارش دراماتیک دارد - به شما عناصر قصه و مبانی نگارش درام در تئاتر و سینما را آموزش می دهد.
دوره آموزشی
اشلی کندی در ادامه بحث های آموزشی اش پیرامون ساخت فیلم مستند، به شما نشان می دهد که در حین کارگردانی مستند باید به چه نکاتی توجه کنید. جدا از بحث های تئوریکش خود او در جریان ساخت فیلمش به شما نشان می دهد که این اصول را چگونه به شکل عملی بکار بندید.
دوره آموزشی
اشلی کندی فیلمساز و مدرس دوره های آنلاین سینما در طول این دوره آموزشی شما را با مرحله پیش تولید در فیلم مستند آشنا می کند. این مرحله از پیدا کردن ایده فیلم مستند آغاز می شود و تا برنامه ریزی برای فیلمبرداری ادامه پیدا می کند.
صندلی کارگردان
مایکل مان کارگردان آمریکایی متول 1943 در شیکاگو است. مجله توتال فیلم او را در رتبه 28 در میان 100 کارگردان برتر جهان قرار داده.شهرت مایکل مان به واسطه نامزدی در مراسم اسکار و جوایز مختلف دیگر و البته ساخت فیلم هایی با سبک و سیاق متفاوت است. او در فیلمهایش به شکل خاصی شخصیتهای واقعی را درک و آنها را بازسازی میکند؛ فیلمهایی چون: "آخرین بازمانده موهیکان ها"، "مخمصه"، "نفوذی"، "علی" و "دشمنان مردم". رابرت رودریگز در گفتگو با مایکل مان با او در مورد روند و روش فیلمسازی اش صحبت می کند.
صندلی کارگردان
دوره آموزشی
جیمر پترسون جدا از اینکه در حال حاضر ثروتمند ترین نویسنده جهان است بدون شک یک پدیده نویسندگی محسوب می شود. او سال گذشته میلادی 95 میلیون دلار درآمد داشته که شش برابر بیشتر از جی کی رولینگ خالق داستان های هری پاتر است. جیمر پترسون طی سه سال گذشته هر سال در حدود 14 کتاب منتشر کرده که رکوردی عجیب است. نویسنده ای با این ویژگی ها تکنیک هایی دارد که منحصر بفرد است و در طول دوره آموزشی اش آنها را با شما درمیان خواهد گذاشت.
دوره آموزشی
داستین هافمن بدون شک یکی از بزرگترین بازیگران حال حاضر جهان است.او در طول این دوره که شامل 5 ساعت آموزش ویدئویی است جزئیاتی از تکنیک های بازیگری و تجربه های شخصی اش را با شما درمیان می گذارد. اگر شما علاقمند به بازیگری هستید و یا حتی اگر به عنوان بازیگر در حال کار هستید می توانید بهره فراوانی از دوره ببرید. بخشی از این دوره در مورد شیوه های هدایت بازیگران یا اصطلاحاً بازی گیری است که برای کارگردان ها بسیار کاربردی خواهد بود.
صندلی کارگردان
دوره آموزشی جدید
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
بسته آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
بسته آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
انتقال تجربه
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
دوره آموزشی
طی این مدت که سایت کلاس سینما شیوه خدمات دهی خود را تغییر داده است دوستان سوالاتی پرسیده اند که ما برای راهنمایی دوستان رایج ترین سوالات را در اینجا پاسخ می دهیم که دیگر دوباره کاری انجام نشود.