کد خبر : ۶۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۱۶ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳
عکاسی داستان گو
«ساندرا هوین» یک عکاس آزاد آلمانی است که در دانشگاه هامبورگ عکاسی خوانده. او از سال 2007 برای آژانس Laif عکاسی می کند و تا کنون جوایز زیادی از جمله جایزه Henri Nannen در بخش عکاسی داستانگو و رتبه دوم جایزه بین المللی عکاسی IPA را در همین بخش بدست آورده. این مجموعه روایت تصویری او از بوکس کودکان در تایلند است.

مسابقات بوکس کودکان در تایلند از سن 6 سالگی آغاز می شود. «موی تای» یا مشت زنی تایلندی، ورزش ملی تایلند است که یکی از سخت ترین هنرهای رزمی در سراسر دنیا محسوب می شود. خیلی از مردم زندگی خود را از راه این ورزش می گذرانند بنابراین مبارزه کودکان با هم در مقابل گردشگران یا شرط بند های تایلندی، بخشی از زندگی روزانه مردم تایلند است.

هیچ محدودیت سنی برای مبارزان وجود ندارد. آن ها دو یا سه بار در ماه برای به دست آوردن یک مبلغ خیلی کم می جنگند و خودشان را در معرض ایجاد نقص های فیزیکی یا روحی قرار می دهند.

فقط تعداد اندکی از آن ها تبدیل به یک قهرمان مشت زنی پولدار و مشهور می شوند. معمولاً در 25 سالگی باید با این کار خداحافظی کنند.پسر 7 ساله می خواهد تبدیل به یک بوکسر مشهور شود. پدرش در پس زمینه عکس، او را تمرین می دهد.
سالن مبارزه- 15 پسر که مشت زنی را از 6 سالگی آغاز کرده اند به همراه یک دختر در حال فراگیری آموزشهای بوکس هستند.مربی، شرکت کنندگان را مجبور به پوشیدن دستکش های بوکس می کند.اتاق خواب مربی بوکس و دو فرزندشپسرها در انتظار شروع مسابقه بوکس بعدیمربی، یک مشت زن جوان را برای مسابقه بعدی آماده می کند.مسابقه بین دو پسر 7 سالهاعضای خانواده پسرها در حال تماشای مسابقه مشت زنیپسری مسابقه را به حریف واگذار کرده است و حالا بیهوش روی زمین دراز کشیده است.پسری به همراه جایزه ای که برای پیروزی در مسابقه به دست آوردهفریاد یک مربی بر سر یکی از پسران شرکت کننده، هنگام وقفه میان مسابقه مسابقه بوکس میان پسرهاپسران جوان در حال تماشای مسابقه مشت زنی. گاهی تماشاگران هم با هم مبارزه می کنند.دو پسر هنگام برگزاری مسابقه بوکسبعد از پایان مسابقه، برنده دور می چرخد و از میان گردشگران پول جمع می کند. اما او اجازه ندارد پول را نگه دارد و بیشتر مبلغ را به مربی می دهد.دختر 6 ساله در رینگ بوکسدختر 6 ساله، بعد از پیروزی در مسابقه مشت زنیپسرها در حال انتظار برای شروع مسابقه بوکس بعدی پسری با پول در دهانش. بعد از پایان مسابقه، برنده دور می چرخد و از میان گردشگران پول جمع می کند. اما او اجازه ندارد پول را نگه دارد و بیشتر مبلغ را به مربی می دهد.پسران صدمه دیده بعد از مسابقه بوکستماشاچیان در حال تماشای یک مسابقه مشت زنیپسری در رینگ بوکسپسری در حال تمرین. در جلوی تصویر، مربی به همراه پدر این پسر و دوستانش بر سر میز نشسته اند.پسری در رینگ بوکس هنگام وقفه میان مسابقهپسری در رینگ بوکس در حال غذا خوردن.پسری در حال دعا کردن قبل از مسابقه. مربی او در پس زمینه در حال سیگار کشیدن است.


نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۳/۲۹
0
0
عالییی بود
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: